APS Rumia kontra Energa Gedania Gdańsk [ZDJĘCIA]

TM
W niedzielny wieczór zorganizowany został ostatni mecz finału Mistrzostw Pomorza Kadetek. Po jeden stronie boiska: APS Rumia, po drugiej: Energa Gedania Gdańsk. W tie-break wygrał raptem dwoma punktami Gdańsk.

APS Rumia kontra Energa Gedania Gdańsk

Pierwszy set to wygrana APS Rumia 25:16. W drugim bardzo mocno prowadzili goście już od samego początku. Wynik: 25:8 dla Gedani. Trzeci set to wyrównana walka do ostatnich sekund zakończona wynikiem 27:25 dla "akademiczek", a czwarty 25:22 dla gości. Tie-break: 15:13 dla Gdańska.

Dotychczas w ramach finału APS Rumia zmierzyła się z TPS Czarni Słupsk (3:0 dla APS), a Energa Gedania Gdańsk z UKS Orzeł Malbork (3:0 dla Gedani) - to działo się w piątek. Sobota rozpoczęła się od meczu Czarni Słupsk - Energa Gedania Gdańsk (3:0 dla Gedani), kolejny to APS Rumia - UKS Orzeł Malbork (3:0 dla APS). Zobacz także: APS Rumia kontra UKS Orzeł Malbork 3:0 [ZDJĘCIA]