Kalendarium Rumi, czyli rok w wydarzeniach. Przeczytaj, zobacz!

Kalendarium Rumi - czyli co się działo we wsi, a następnie mieście Rumia i w okolicy przed laty? Sprawdź naszą na bieżąco uzupełnianą listę wydarzeń. Aby przeczytać więcej wystarczy kliknąć w wybrane zdjęcie.

Redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.05.2018, 21:13

poco klakierzy pokazują swoje ryje z 2016 r jaki to mam cel może liczą na drapane że ktoś ich wybierze tych kłamców partyjnych z [PO].

13.01.2018, 19:22

ad rem patrona z marynarki wojennej......nazywał się Zdzisław Studziński...panie redaktorze....trzeba porzadnie wertować informacje, by bzdur nie wypisywać!!!!! pozdrawiam JU

12.01.2018, 20:50

Drodzy Mieszkańcy Rumi dziś ukazał się w Gońcu -Rumskim takie to artykuł żeby zagłosować na osoby pod nr. 95/ 96/ 97/ 98/ 99/ 100/ 101/
Ale Ci klakierzy Polityczni nic nie zrobili dla Rumi co najlepiej wychodziło Michałowi Pasiecznemu to przegrane sprawy przed Sądem Pracy w Gdyni i Gdańsku przed Sądem Administracyjnym gdzie nasze podatki zostały zainwestowane w odszkodowania dla osób które wygrali z Michałem Pasiecznym pan Maciek Bernaciak otrzymał odszkodowanie raz 120-tyś zł potem 12 -tyś zł tak samo Pani Dyrektor MGR. JOLANTA BRAUN oraz Nauczycielka też 12 -tyś zł Tylko można zagłosować na prawdziwych gospodarzy jaki jest Bogdan Formella i Jarosław Muszyński i na tych my będziemy Głosować .

04.01.2018, 05:01

Wiadomo że to jest stara płyta Ona leci już trzy lata na tą samą melodię co nas obchodzą czyjeś urodziny czy kim był Michał Pasieczny co nam wiadomo że przez 10-lat był bezrobotny mają 38-lat pierwsza Jego praca to w blaszaku który się sypie !!!!

23.10.2016, 13:00

O przewodnicząca efas robi postępy. Tylko jeden błąd ortograficzny w trzech wpisach. Ha ha ha .

23.10.2016, 09:21

Panie w-ce burmistrzu Ryszard Grychtoł dzięki Panu ta Rumia jakoś się kręcie bo pozostali cwaniacy na niczym się nie znają a w szczególność Pasieczny !
Pozdrawiam Pana i do zobaczenia w UM.

22.10.2016, 09:19

Elu ale nie z wszystkimi wybiorę jak na to pozwolisz a liczę że nie będzie sprzeciw .
Ja odwiedzę Cię .pozdrów Elę R-K

22.10.2016, 09:15

Leszek pozdrawiam Ciebie do zobaczenia jak się moja noga zagoi idziemy w tedy na dobrą kawę i tort .

17.10.2016, 14:45

Łobuzerka!!!!!!!!!!!

17.10.2016, 13:33

pan AS i pan Cebula czytaja te komentarze dobrze wiedziec,gdzie najlepsza ryba bierze,choc psuje sie podobno od glowy,biedna ,slabujaca kobieta na pewno wyzdrowieje, i bedzie dobrze patrzec pod nogi,zaopatrujac sie w noktowizor.

15.10.2016, 11:53

swietnie,swietnie,zniknie tez wtedy problem skrzynki na listy,mozna ja nazwac skrzynka przechodnia.

15.10.2016, 08:18

Prosiemy bardzo, by Pan ..... R o w e r z y s t a ..... przestał wa wagóle i wa szczególnosti cokolwiek pisać na naszymmieście..
Tylko takie Pana zachowanie daje nadzieję, że ......T A..... ST A R A .... K W O K A ...... przestanie tutaj M ł o t e m ... Gł u p o t y ... wywijać... i ... S i e r p e m ... I g n o r a n c j i ... podrzynać gardła ... G r a m a t y c e,.. O r t o g r a f i i ... i ... Z d r o w e m u ... R o z s ą d k o w i ...- o Savoir Vivre rodem z UB nie wspominając .................................

14.10.2016, 21:12

Prosiemy bardzo, by Pan Rowerzysta przestał wa wagóle i wa szczególnosti cokolwiek pisać na naszymmieście..
Tylko takie Pana zachowanie daje nadzieję, że TA STARA KWOKA przestanie tutaj Młotem Głupoty wywijać i Sierpem Ignorancji podrzynać gardła Gramatyce, Ortografii i Zdrowemu Rozsądkowi - o Savoir Vivre rodem z UB nie wspominając .................................

14.10.2016, 21:10

Prosiemy bardzo, by Pan Rowerzysta przestał wa wagóle i wa szczególnosti cokolwiek pisać na naszymmieście..
Tylko takie Pana zachowanie daje nadzieję, że TA STARA KWOKA przestanie tutaj Młotem Głupoty wywijać i Sierpem Ignorancji podrzynać gardła Gramatyce, Ortografii i Zdrowemu Rozsądkowi - o Savoir Vivre rodem z UB nie wspominając .................................

13.10.2016, 17:07

No ten radny z tą krótką marynarką po kim ją masz ?
że koszula wystaje cały metr z pod rękawa ale widać jacy biedacy dostali się do żłoba ,,,,,...>>

13.10.2016, 12:36

taka jedna na pewno nie zostanie w Niemczech,wylowi sobie zlota rybke i ta spelni jej wszystkie zyczenia a wedka bedzie dluga i haczyk dla niektorych bolesny,bo dadza sie zlapac.

07.10.2016, 11:56

Czym zasłużyła się Karolina Rydzewska że należy do związków solidarnościowych i kłamie ????
To nie żadna postać bo Łucja Sławikowska czy Bogdan Formella to są oddani ludzie miastu rumi .

01.10.2016, 18:12

może pani radna Karolina Rydzewska nam podatnikom opowie jak było w Sądzie czy przegrała z swoją firmą poprzednią bo się chwaliła że Jej Firma w Gdyni miała aż 16-prawników i mieli rację ?
Bo dla czego oszukiwać swojego pracodawcę że się jest w Związki Solidarności to można kłamać ?
to tak samo jak przychodzą pracownicy do blaszaka na która chcą i wychodzą o której chcą ale to się skończy ?

30.09.2016, 13:31

Uzyskaliśmy Informacje ze w dniu 22 i 23 .09.2016 r Obaj Panowie z Blaszak Michał Pasieczny i Marcin Kurkowski bawili się za pieniądze podatnika w Helsinkach ? na zaproszenie kolegi ale delegacja jest pobrana od Pani Kasie z Wydziału Organizacyjnego , dziś była straszna panika w blaszaku jak to możliwe że to się wydało sekretarka temu nie zaprzeczyła a obaj robili z tego wielką tajemnicę ale My mamy urządzenie do wykrycia metali i zostali namierzeni na lotnisku a resztę zrobią organa ścigania za nas .

30.09.2016, 13:09

Od Pani Eli Rogali Konczak i od starej nasze sponsorki Eli Flisikowskiej a co was to obchodzi z kont mieliśmy na kiełbasę nawet sam Kumor nam dostarcza z Dąbrowskiego z Jego Sklepu .

29.09.2016, 15:38

A kto by GRYLA harcerzom stawiał? Skąd mieliby na kiełbaski?

29.09.2016, 15:33

Tej tam takiej jednej j nie było na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Rumi !!! >>> Jakaż ulga i radość na sali zapanowała. Oby już nigdy na sesjach nie bywała. Niech zostanie w Niemczech i ściągnie tam swego Zygfryda. Jawohl, ja gut świetnie nam będzie wszystkim!

29.09.2016, 14:07

a to feler westchnal seler,po prostu nieukojony zal za dobre uczynki,ciekawe tylko kto bedzie cmokal a kto bedzie cmokanym,budujemy mosty dla pana starosty.

29.09.2016, 08:55

lub poniżej