Sakura Rumia: dobry start na Arawaza Cup 2017. Jest 17 medali i 7 lokata | ZDJĘCIA

P.
Sakura Rumia na Arawaza Cup w Pyrzycach
Sakura Rumia na Arawaza Cup w Pyrzycach Joanna Kirszling
Kolejny dobry start za sobą mają karatecy z klubu Sakura Rumia. Klub zrzeszający m.in. zawodników z powiatu puckiego zajął 7 miejsce na Arawaza Cup w Pyrzycach. Posypało się też 17 medali, w tym po 3 złote i srebrne.

Klub karate Sakura Rumia wyjechał na zawody Arawaza Cup 2017 do Pyrzyc (województwo zachodniopomorskie). Na matach pojawiło się 331 zawodników z 20 klubów i dwóch państw.
- Nasza 20-osobowa reprezentacja zdobyła 17 medali! - z dumą podsumowuje Joanna Kirszling z Sakury Rumia. - Co nam dało niezłą siódmą pozycję w klasyfikacji drużynowej.

Karatecy z Rumi, Łebcza, Leśniewa, Mrzezina, Jastarni, Władysławowa i Pucka wywalczyli aż 17 medali. Było trzy razy złoto, tyle samo razy srebro i worek 11 brązowych krążków! Gratulacje!

- Daria Zalewska z Rumi: wygrała kumite U14 i trzecia w kata U14

Sakura Rumia w drużynowym kata kadetek (Starba, Kirszling, Zalewska) zajęła trzecie miejsce.