Kradzież pieniędzy w jednej z piekarni w Wejherowie. Rozpoznajesz te osoby? [AKTUALIZACJA]

TS

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło w jednej z piekarni na terenie miasta. - Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby widniejące na zdjęciach lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją - apelują mundurowi.

Aktualizacja, 27 lutego, godz. 8.30
- Dalsza publikacja komunikatu nie jest już konieczna. Proszę w miarę możliwości usunąć ze stron, a przynajmniej ukryć wizerunek osób ze zdjęć - informują policjanci.
********************************************************************************************************************************

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło w piekarni na terenie miasta.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby widniejące na zdjęciach lub posiadają informacje mogące pomóc w ustalaniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie - apelują mundurowi.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc pod nr (58) 672 97 39 lub (58) 672 97 50 w godzinach 7:30-15:30, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.02.2019, 13:13

Naucz się czytać. Zakryli jakiś czas po publikacji.

27.02.2019, 12:08

Jak chcecie rozpoznać, skoro zakrywacie twarze ?!!

27.02.2019, 10:07

Nie bronię Cyganów ale tajniacy skarbówki też chodzą po Wejherowie i okradają włascicieli sklepów. Zresztą cały aparat polityczno-skarbowy w Polsce to mafia.

27.02.2019, 06:00

Ja znam! Przeciez to Marek, Janusz, Bozenka i Grazynka. Wejherowianie od zawsze. Mili, prawi i uczciwi obywatele. T napewno nie oni.
Buahahahaha

27.02.2019, 02:16

Cygaństwo po.....one!!!
Zawsze ekipą z zamiarem oszukania. Przecież oni nigdy nic nie kupują, jakby mieli wydać i tak już skradzioną złotówkę to by ich piorun pizgnął.

27.02.2019, 00:42

Przecież to ciapaci gdyby to był 44 rok to już by uszli z dymem a teraz dostaną po zawiasach przecież te mordy to nawet Alex z serialu wywącha że to to zepsuta kaszanka

26.02.2019, 22:12

Przecież widać od razu kim są. Pytanie, co oni robią w tym kraju?!

26.02.2019, 20:18

A jedzcie do comesa w bolszewie oni też tam jumaja a policja nawet nie raz była wzywana i proszę dalej kradna a merc czarny stoi na rynku

26.02.2019, 19:23

Oni nawet jak płacą daje zawsze 100zl po wydania reszty twierdzą że dali 200zl masakra

26.02.2019, 19:08

Araby tak chętnie widziani przez PO, przecież to widać na pierwszy rzut oka!

26.02.2019, 18:28

To nie są nasi Romowie. Na oko zza południowej granicy. Słowacy, Węgrzy, Rumuni... Więc kamień w wodę. U nas w Polsce o Romów się jako tako dba. Więc nie kradną, raczej kombinują :) . Tam na południu traktują ich gorzej niż psy. Romowie to piękny mądry naród. Ale potrzebują nieustannej rozsądnej pomocy w asymilacji. To problem, który już dawno powinien być załatwiony. Niestety unia Europejska woli pomagać Arabom zamiast swoim...

26.02.2019, 18:16

Nie ma sensu próbować ich obsługiwać. I tak nie kupią, a jak kupią to tylko po to żeby zrobić zwrot z podkładka kasy.

26.02.2019, 17:43

Sami sobie przyklejają etykietę złodzieji. Potem się dziwią