Mistrzostwa w tenisie ziemnym w Rumi. NOWE ZDJĘCIA

[email protected]
Kolejny turniej Grand Prix Wybrzeża i Rumi w tenisie ziemnym odbył się w ostatni weekend (14-15 sierpnia). Do zawodów zgłosiły się 22 osoby z województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i Kaliningradu.

W zawodach wystartowała cała czołówka zawodników GP z jej liderem Robertem Marszałkiem z Gdańska
W półfinale spotkali się Michał Wilamowski z Rumi (ubiegłoroczny zwycięzca GP) z liderem tegorocznego GP Robertem Marszałkiem.

Po trzysetowym pojedynku stojącym na bardzo wysokim poziomie, zwyciężył Michał Wilamowski 4/6 6/4 6/2 , a w drugim półfinale Damian Dąbrowski z Wejherowa przegrał z aktualnym mistrzem Rumi Jarosławem Dejnarowiczem z Gdańska tez po trzysetowym pojedynku 1/6 6/3 4/6. W finale Jarosław Dejnarowicz po zaciętej walce pokonał Michała Wilamowskiego 7/6 6/2

Po czterech turniejach Grand Prix Rumi prowadzi Jarosław Dejnarowicz 340 pkt przed Robertem Marszałkiem 300 pkt i Damianem Dąbrowskim 260 pkt. Ostatni turniej odbędzie się 5-6.09.2015.