Monika Baran, która w poprzednich wyborach samorządowych startowała na radną, została teraz kandydatką na burmistrza Rumi. Wystawiła ją paria Jarosława Gowina.

- Zdecydowałam się, ponieważ mojemu miastu potrzebna odważnych decyzji - mówi Monika Baran, która uważa, że obecna kadencja została dla miasta stracona. - Pomysły takie, jak zakup nowej siedziny dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej znikały równie szybko, jak się pojawiały,mimo że ekipa rządząca z Platformy Obywatelskiej ma większość w Radzie Miejskiej - mówi kandydatka.

Zastrzega, że nie chce tylko krytykować. - Burmistrz ma sukcesy, ale jest to zasługa urzędników i to im należąm się pochwały - mówi Monika Baran.

VIDEO: Monika Baran, kandydatka na burmistrza Rumi:Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (4)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się
Stowarzyszenie efas !!!!

CO JUŻ NIE OBIECYWAŁ KLAKIER PARTYJNY Z [PO] MICHAŁ PASIECZNY !!!
4-LATA PRAWIE MIJAJĄ A MIAŁO BYĆ CUDOWNIE I PIĘKNIE ,
A WYSZŁO JAK WYSZŁO NA OBIECANKACH KLAKIERÓW PARTYJNYCH Z [PO] I NIC PO ZATEM ,
1/ BUDOWA RATUSZA NIEMA
2/ BUDOWA PRZEDSZKOLI NIEMA
3 / TUNELE W RUMI I DWORZEC -REDA RUMIA BIAŁA RZEKA NIEMA
4\ZAMKNIĘCIE UL. ZBYCHOWSKIEJ DLA CIĘŻAROWYCH SAMOCHODÓW NIEMA
5/BLOK SOCJALNY NIEMA
6/ NOWA SIEDZIBA DLA MOPS W RUMI NIEMA TYLKO PRACOWNICE PRACUJĄ NA KORYTARZU ALBO W POKOJACH 4X4m,
7/WINTA PRZY UL STOCZNIOWCÓW DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH NIEMA CO TEŻ OBIECAŁA RADNA KAROLINA RYDZEWSKA Z [PO] NIEMA
8 ZADASZENIE TARGOWISKA W RUMI NIEMA TO SĄ OBIECANKI JAKIE TRWAJĄ PRZEZ 4-LATA
A TERAZ CO WYSZŁO KLAKIEROWI MICHAŁOWI PASIECZNEMU Z [PO] PRZEZ 4-LATA
1/ ZATRUDNIANIE KOLESI PARTYJNYCH I RODZINY RADNYCH
2/ PRZEGRANE SPRAWY W SADACH PRACY I W SĄDACH ADMINISTRACYJNYCH W GDAŃSKU GDZIE MY JAKO PODATNICY STRACILIŚMY PONAD 50-TYŚ ZŁ
NAGRODY ZA POŁĄCZENIE SZKÓŁ 31-TYŚ ZŁ OTRZYMAŁ BOGDAN TOKŁOWICZ KTÓRY DĄŻYŁ DO POŁĄCZENIA SZKÓŁ A DZIŚ SĄ ROZDZIELANE PO CO TO BYŁO ?
WYPOSAŻONY POKÓJ MICHAŁA PASIECZNEGO NOWE MEBLE I TELEWIZOR NA ŚCIANIE NOWE MEBLE W SEKRETARIACIE TYLKO PO CO ? SKORO BARAK Z LAT 1970 R SIĘ SYPIE A MEBLE KTÓRE BYŁY W DOBRYM STANIE SĄ WYRZUCONE DO STAREGO -MDK -I TO JEST SUKCES MICHAŁA PASIECZNEGO PRZEZ 4-LATA .

Stowarzyszenie efas !!!!

Dziś klakier partyjny z [PO] Ariel Sienicki uciekał razem z TTM bo chciał się promować przy okazji Śniadania Wielkanocnego które w 80% przygotowywał Bogdan Formella i Harcerze .
Ale że byłam Ja to TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI Z [PO] POGONIŁA I NIE MIAŁ WYWIADU GDZIE BYŁO UROCZYSTOŚĆ tylko uciekali aż do ul i tam sobie klakier partyjny razem z tą telewizją TTM której włażą bez mydła bo chcą żeby Oni ich promowali ale my ich wypromujemy przy wyborach w 2018 r Taczki są zakupione Dla Michała Pasiecznego i jego przyzwoitki Ariela Sienickiego z [PO] nas jest dużo .

Stowarzyszenie efas !!!!

cd.
Ponad 1-mil. 200-tyś zł Co On naobiecywał różne rzeczy jakie miały powstać za jego kadencji a niema nic tylko promuje się za nasze pieniądze .Jego partyjny koleś donald tusk też obiecywał Polakom zieloną wyspę a sam uciekł do Strasburga i na dodatek jego klakierzy donoszą na nasz Kraj !!! to jest sitwa partyjna czas ich powyrzucać mamy do tego prawo co 4-lata
Dla tego naszym kandydatem jest Osoba godnego zaufania to Bogdan Formella on nie jest Partyjny i Jemu będzie zależeć na Rumi żeby się wszystkim mieszkańcom żyło lepiej i na pewno nie będzie zatrudniać kolesi jak to robi Michał Pasieczny za byłą burmistrz E.R.K. było urzędników 98- a za M.Pasiecznego jest 160 ponad Dla tego stawiamy na dobrego [GOSPODARZA [ a nie na klakiera partyjnego Michała Pasiecznego jego koleżanka Agnieszka Rodak na początku marca pojechała do Francji z w-ce burmistrzem Marcinem Kurkowski podobnie sprzedawać nasze ziemie ale kto w to uwierzy chyba tacy jak są klakierzy z [PO]
Damy im radę odsunąć od koryta bo jak już się przy sali to wiadomo że nie chca odejść ale mamy takie prawo co 4-lat zwalniac i na nowo zatrudniać

Stowarzyszenie efas !!!!

PRAWO DLA PANI MONIKI CZAS NA DOBRE ZMIANY BO BARAK JAKI JEST URZĄD SIĘ SYPIE WSZĘDZIE WIELKI SYF I BAŁAGAN A OBIECANEK ZE STRONY KLAKIERÓW PARTYJNYCH Z [PO] BYŁO WIELU OD WRZESIEŃ MICHAŁ PASIECZNY I JEGO KLAKIERZY WIEDZIELI ŻE Ks. z parafii Janowa wypowiedział im pomieszczenia dla MOPS w Rumi i w dniu 15.03.2018 r zostali wydaleni na ul Ślusarska i w tych małych klitkach siedzą po trzy pracownice socjalni a gdzie są chronione dane osobowe jak wszyscy naokoło wszystko słyszą jakie ludzie mają problemy osobiste .
M.Pasieczny obiecał dużo ze będzie tunel w Rumi / że MOPS będzie mieć nową siedzibę w [PKO [ przy ul Sobieskiego NICIE !! \ że Markowcowa -góra będzie luksusem dla mieszkańców / że będzie między Redą a Rumią Dworzec nicie / że będzie zadaszenie Targowiska w Rumi ? / będą nowe przedszkola bo to pod Topola Przeczkole myśmy mu za blokowali 30.03.2017 . bo chciał to sprzedać byłemu staroście dr. Grzegorzowi Sz. że buduje w Rumi -Janowi dworzec przecież to nie On a [PKP ] mam pismo .będzie Europejski Ratusz ? co mu dobrze wyszło to podczas 4-lat przegrane sprawy przed Sądem Pracy w Gdyni i Gdańsku . Potem w Sądzie Administracyjnym w Gdańsku i zatrudnianie kolesi partyjnych z [PO] bo już w blaszaku jaki się sypie niema miejsca nawet robi pomieszczenia jak by się dało to w [WC[ [PUK W RUMI NIEMA KASY BO PONAD 3-MIL DOSTAŁ Z URZEDU MIASTA GDZIE KLAKIERZY PRZEGŁOSOWALI GDZIE JEST SPRAWA Z [ABK [ TEZ TAM BRAKUJE PONAD