Najgorsze mieszkania do wynajęcia. Oto najczarniejsze koszmary każdego studenta [ZDJĘCIA]

Każdy, kto przeprowadzał się do nowego miasta albo szukał taniego studenckiego lokum wie, jak trudno znaleźć na szybko idealne cztery kąty. Każdemu z nas desperacja zajrzała kiedyś w oczy, każdy z nas wynajmował choć raz brzydkie mieszkanie z odrapaną boazerią w korytarzu, meblościanką, którą powinno się było wyrzucić jeszcze za Gierka i starym tapczanem, który wzbijał w powietrze tumany kurzu za każdym razem, gdy rzuciło się na niego telefon. Ale takich mieszkań, jak na tych zdjęciach, jeszcze nie widzieliście. Zobaczcie pokoje, łazienki i kuchnie z najczarniejszych snów architektów i dekoratorów wnętrz. Panie i panowie, oto najgorsze mieszkania do wynajęcia.
 https://www.facebook.com/chujowemieszkania

Mało? Więcej dekoratorskich perełek znajdziecie w tym miejscu.


Zobaczcie też: [Siostry Bukowskie: Czasem piszą do nas psychole, ale lubimy folder z dziwnymi wiadomościami

](http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/siostry-bukowskie-czasem-pisza-do-nas-psychole-ale-lubimy,3623358,artgal,t,id,tm.html)

Wideo

tsz

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.09.2017, 14:30

Źródło zdjęć (na zdjęciach w galerii), mówi dobrze, skąd nasi "dziennikarze" biorą pomysły. Żal.

24.09.2017, 10:38

Zupelnie jak w Paryżu

22.09.2017, 17:50

Mocno naciągany materiał.

22.09.2017, 15:39

polska to jednak ruska kolonia

22.09.2017, 07:54

Po co wynajmować i narzekać! Studencie. Kup sobie własne mieszkanie, apartament, dom. Urządź go w/g swoich wymagań i mieszkaj tak jak chcesz. Otaczaj się czym chcesz. Zobacz o ile Twoje życie będzie przyjemniejsze.
ps. O kosztach nie wpominam bo to przecież nie istotne ;-)

21.09.2017, 22:42

A jakby przyszlo nosic wegiel, wode na pietro,wynosic popiol,pomyje, krzystac z wygodki znajdujacej sie na zapleczu podworza., wietrzyc okienkiem w suterenie wychodzacym na smietnik to ?

21.09.2017, 22:34

Ułańska fantazja. To, ze sa do wynajecia nie oznacze, ze trzeba je wynajmowc. ludzie ruszta tymi swoimi kapucynami, bo was z kopytami zerzra.

13.04.2016, 08:42

studentom to ładnych i zadbanych mieszkań sie nie wynajmuje bo później są problemy a po za tym to trzeba być człowiekiem i nie zdzierać za wynajem niewiadomo ile ale jak sie ma kosmiczny kredyt we frankach szwajcarskich to męcz sie i bierz byle kogo

12.04.2016, 09:34

studenty-słoiki nie zasługują na lepsze mieszkania, bo mają w du... to co nie jest ich, taka prawda!

31.01.2016, 19:36

Tylko niech wynajmujący się nie zdziwi, że wspaniały pomysł nie wypali, bo o wiele lepszy standard jest w akademiku :)

29.01.2016, 09:46

Żeby wynająć mieszkanie a potem plakac ze syf to naprawde trzeba byc studentem... Lokal zawsze się ogląda przed wynajmem i potem go wynajmuje albo nie. Mieszkan do wynajecia jest w brod, ale jak to mówią głupich nie sieją.

28.01.2016, 19:27

Są też tacy studenci - co nie potrafią uszanować wynajmowanego mieszkania. U mnie połamali meble, ściany porysowali do swojej wysokości nawet stół porysowali chyba gwoździem a na odkurzaczu to pewnie wozili się a rury poobgryzali. Niech studenci nie narzekają ale szanują czyjąś własność wtedy i oni będą szanowani.

28.01.2016, 12:25

Świetne zdjęcie na początku artykułu - nie ma co narzekać - można zaoszczędzić na chodzeniu. Ktoś sr@ i jednocześnie miesza gotującą się zupkę na kuchence, a drugą ręką sięga do lodówki po składniki...

27.01.2016, 23:23

Takiego właściciela wsadzić do takiego locum i kazać mu żyć w nim z pół roku !!! Kuźwa, niektórzy z g...na by chcieli mamonę wycisnąć.
A są też tacy, co by chcieli kasę wziąć za pół roku z góry, a potem, żeby lokator nie używał wody, prądu, a najlepiej jeszcze, żeby nie mieszkał wcale, albo świadczył usługi seksualne lub był lokajem na każde skinięcie palcem.