Edukacyjny spektakl dla dzieci o perypetiach Misia ze znakami drogowymi w tle

2014-01-13 15:31:24

Znaki i przepisy drogowe – czy faktycznie dzieci powinny je znać? Będzie można to sprawdzić w najbliższą niedzielę w Porcie Rumia CH Auchan. W ramach pierwszego w tym roku, bezpłatnego spotkania teatralnego z cyklu „Bajkowe niedziele” maluchy wyruszą wraz z małym Misiem w pełną przygód podróż. Przy okazji nauczą się znaków i podstawowych przepisów drogowych.

Co się stanie, gdy nieznający elementarnych zasad ruchu drogowego Miś wyruszy w podróż po świecie? Z pewnością spotka go wiele niebezpiecznych przygód. Na szczęście z pomocą przyjdą spotkane podczas wędrówki dzieci, które nauczą lekkomyślnego bohatera znaków i podstawowych przepisów drogowych.

W pełną przygód podróż wraz z Misiem będą mogły wyruszyć także najmłodsi goście Portu Rumia CH Auchan, którzy w niedzielę 19 stycznia zasiądą przed specjalną sceną teatralną. Zaprezentowane w ramach cyklu „Bajkowe niedziele” przedstawienie, pozwoli wszystkim widzom poznać zasady prawidłowego zachowywania się na drodze. Poprzez zarazem dramatyczne, jak i pełne humoru sytuacje, spektakl uwrażliwia dzieci i zapoznaje je z przepisami oraz znakami drogowymi.

Niedzielne spotkanie teatralne, to pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Bajkowe niedziele”. Co miesiąc najmłodsi goście galerii zapraszani będą na pełne przygód i barwnych postaci spektakle teatralne. Przedstawienia prezentowane w ramach cyklu nie tylko zapewniają widzom wspaniałą zabawę, lecz także niosą ze sobą cenne wartości wychowawcze.

Spektakl odbędzie się w niedzielę 19 stycznia w Porcie Rumia przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Bezpłatny spektakl odegrany zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Jesteś na profilu Centrum Handlowe Auchan - stronie mieszkańca miasta Rumia. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj