Dorota Gadomska

avatarDorota Gadomska

Rumia
mgr filologii angielskiej, oligofrenopedagog, nauczyciel Gimnazjum Nr 4 w Rumi, redaktor naczelny gazetki szkolnej Ogryzek...

Gimnazjum Nr 4- Zimowy Rajd „Przedświątecznym tropem Mikołaja

2014-11-25 22:53:24

Gimnazjum nr 4 im. Karola Wojtyły na Batorego zaprasza uczniów klas VI i V wszystkich rumskich szkół podstawowych na Zimowy Rajd „Przedświątecznym tropem Mikołaja”.

Jest to impreza turystyczna na orientację nawiązująca do tradycji świątecznych i mikołajkowych. Rajd odbędzie się w sobotę 6 grudnia.

W rajdzie mogą wziąć udział zespoły 7-osobowe zgłoszone przez szkoły, ale także można zgłaszać zespoły rodzinne i inne grupy zorganizowane spełniające podane kryteria wiekowe.
Rajd jest przedsięwzięciem dofinansowywanym przez Urząd Miasta Rumi i dzięki temu najbardziej aktywni uczestnicy mają możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

Regulamin rajdu do pobrania na stronie: http://www.gimnazjum4.rumia.pl/

Zapraszamy !!!

Jesteś na profilu Dorota Gadomska - stronie mieszkańca miasta Rumia. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj