Dorota Gadomska

avatarDorota Gadomska

Rumia
mgr filologii angielskiej, oligofrenopedagog, nauczyciel Gimnazjum Nr 4 w Rumi, redaktor naczelny gazetki szkolnej Ogryzek...

III INTEGRACYJNA OLIMPIADA SPORTOWO-NAUKOWA w GIMNAZJUM NR 4 w Rumi

2014-11-21 07:54:12

W ostatnią sobotę tj. 25.10.2014 już po raz trzeci spotkaliśmy się, aby aktywnie spędzić czas na dobrej zabawie. Zaprosiliśmy uczniów wszystkich rumskich szkół podstawowych - dziękujemy bardzo tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie: SP 6 oraz SP 9. Dziękujemy także rodzicom, którzy byli z nami, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy przygotować słodki poczęstunek. Ciasta i ciasteczka były przepyszne! :) Ogromne podziękowania także dla sporej grupy wspaniałych uczniów naszej szkoły, którzy przyszli w tą sobotę i pomagali w organizacji imprezy!

A jak było?? Otóż tak..

Spotkaliśmy się skoro świt :) o 9.00. Przywitała nas sama Pani Dyrektor Joanna Kwiecińska-Szulc. Następnie uczniowie udali się do sali 21, gdzie zostali zmuszeni do intensywnego wysiłku umysłowego :) Konkurs wiedzy w tym roku dotyczył naszego miasta - Rumi. Następny punkt programu to Biegi na Orientację - na szczęście wszyscy uczestnicy byli dobrze zorientowani i nikt się nie zgubił .. (ale na wszelki wypadek i tak dostali mapy:) )Jednocześnie na sali gimnastycznej odbywały się konkurencje sportowe. Okazało się że " dla głodnego nic trudnego"! Wszyscy szybko zaliczyli przygotowane konkurencje, bo to był warunek, aby udać się na poczęstunek:) A na stołówce - pysznie, słodko i przyjemnie… Ale to nie wszystko, to była tylko przerwa. Na uczniów czekało jeszcze jedno zadanie - zajęcia artystyczne. Okazało się, że uczestnicy to sami artyści:) i w pracę zaangażowali także samych organizatorów, swoich nauczycieli i rodziców. Miło było popatrzeć … A efekt prac wszystkim bardzo się podobał. Na koniec rozdaliśmy dyplomy i każdy otrzymał złoty medal. Niespodzianką dla wszystkich była loteria fantowa, gdzie wygrana zależała od szczęścia:)

Mam nadzieję, że uczestnicy dobrze się bawili i nikt nie żałował, że przyszedł i tę sobotę zamiast w piżamie przed telewizorem lub kompem spędził w .. szkole - w Gimnazjum nr 4 :)

Jesteś na profilu Dorota Gadomska - stronie mieszkańca miasta Rumia. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj