Dodaj zdjęcie profilowe

avatarTomasz Kordowski

Rumia
Trener w Klubie APS Rumia

Już w niedzielę inauguracja II ligi kobiet - APS Rumia zagra z Libero Starogard Gdański

2014-09-24 23:05:46

Przeciwnikiem Akademii Piłki Siatkowej Rumia będzie zespół UKS Libero Starogard Gdański.
Rumska drużyna przystępuje do nowego sezonu w bardzo odmłodzonym składzie. Koncepcja Zarządu zakłada, że zespół drugoligowy ma służyć ogrywaniu się najzdolniejszych zawodniczek z grup młodzieżowych , a możliwość trenowania i grania ze starszymi i lepszymi graczkami ma przyspieszyć rozwój młodzieży z korzyścią dla Klubu i samych dziewcząt.
W nowobudowanym składzie miejsce znalazły też zawodniczki z pierwszo- i drugoligowym doświadczeniem: Alicja Modrzejewska, Izabela Narwojsz, Ewa Piotrowicz, Hanna Piotrowicz, Maria Grętkiewicz, Daria Reszka, Agnieszka Laskowska, Magdalena Meller, Daniela Burak czy znana już z występów w ubiegłym sezonie w Rumi Marta Grzegorowska. Kibice z ciekawością oczekują jakie efekty przyniesie praca trenera Tomasza Kordowskiego, dla którego podjęcie pracy w Rumi jest niejako powrotem do źródeł - karierę szkoleniowca zaczynał on pomagając w treningach TPS – protoplasty Akademii Piłki Siatkowej Rumia.W hali MOSiR gościć będzie zespół UKS Libero Starogard Gdański. Beniaminek II ligi z Kociewia ma składzie wyłącznie bardzo młode zawodniczki. Zespół prowadzony przez trenera Leszka Sintka ma na swoim koncie bardzo dużo sukcesów z Mistrzostwem Polski Młodziczek (U15) na czele. Można więc przewidzieć, że atutem starogardzianek będzie, tak ważne w siatkówce, zgranie i zrozumienie na boisku.
Inauguracja sezonu zapowiada się bardzo interesująco, kibiców siatkówki zapraszamy do sali MOSiR w niedzielny wieczór.
Mecz II ligi kobiet
Akademia Piłki Siatkowej Rumia – UKS Libero Starogard Gdański
28.09.2014 r. godz. 18.00
Hala MOSiR Rumia ul. Mickiewicza 49
Wstęp wolny.

Jesteś na profilu Tomasz Kordowski - stronie mieszkańca miasta Rumia. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj