Stwórz wyjątkowe ozdoby wielkanocne

2015-03-04 12:44:43

Klasyczne pisanki, miękkie baranki, a także barwne króliczki będzie można stworzyć podczas kolejnych rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Tym razem mali artyści wspólnie z rodzicami będą mogli przygotować wyjątkowe ozdoby wielkanocne. Wspólne wyklejanie, malowanie i przyszywanie odbędzie się w najbliższy weekend. Wstęp wolny!
Choć do świąt Wielkiej Nocy zostało jeszcze trochę czasu, już teraz warto się zabrać za przygotowanie dekoracji oraz wiosennych ozdób. Okazją do ich wykonania będzie trzecie w tym roku spotkanie z cyklu rodzinnych warsztatów w Porcie Rumia. Tym razem wspólne tworzenie świątecznych dekoracji odbędzie się w sobotę i niedzielę 7 i 8 marca.
Przy specjalnym stanowisku w pasażu galerii handlowej mali artyści oraz ich rodzice będą mogli stworzyć świąteczną ozdobę według własnego projektu. Do dyspozycji uczestników zajęć będą szablony z motywami wielkanocnymi. Przy ich użyciu będzie można stworzyć oryginalne pisanki, baranki, kurczaczki czy króliczki. W ruch pójdzie papier w wiosennych kolorach, a także pełne soczystych barw dodatki pasmanteryjne – tasiemki, guziki, kordonki oraz koraliki.
Wielkanocne ozdoby będzie można stworzyć w weekend 7 i 8 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 16.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator!

Jesteś na profilu Centrum Handlowe Auchan - stronie mieszkańca miasta Rumia. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj