Wędliny z Borów Tucholskich ponownie zagoszczą w Rumi

2016-11-29 10:30:19

1 grudnia otwarty zostanie nowy sklep Delikatesów Mięsnych Gzella w Rumi przy ul. Pomorskiej 4. Z tej okazji na wszystkich klientów – zarówno tych starszych, jak i młodszych, czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Rumia to kolejna miejscowość na mapie Polski, gdzie ponownie zawitają wysokojakościowe wędliny i mięsa rodem z Borów Tucholskich. W ofercie sklepu znajdą się m.in. aromatyczne specjały z linii Z Kociewskiej Spiżarni: Polska i Szynka, zamknięte w papierowym opakowaniu wydłużającym wyczuwalny naturalny zapach wędzenia. Nowy sklep oprócz pysznych produktów z bogatego portfolio firmy Gzella oferować będzie również rozmaite usługi: vakowanie, stekowanie i mielenie mięsa. Specjalnie w dniu otwarcia zaplanowano degustację przysmaków marki, takich jak szynki i kiełbasy, połączoną ze wspólnym grillowaniem. Organizatorzy nie zapominają też o najmłodszych, na których prócz smakołyków czekać będą kolorowe balony. Dodatkowo firma Gzella z okazji otwarcia nowego punktu przygotowała miesięczną akcję lojalnościową. Za każde wydane w sklepie 20 złotych klient otrzyma jedną pieczątkę. Wszyscy, którzy uzbierają sześć stempli nagrodzeni zostaną upominkiem – drewnianą deską do krojenia z logo firmy Gzella.

Położony w atrakcyjnej lokalizacji z parkingiem sklep Delikatesów Mięsnych Gzella przy ul. Pomorskiej 4 w Rumi otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, a w soboty od 8 do 16.


Jesteś na profilu Małgorzata - stronie mieszkańca miasta Rumia. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj