Rumia. Bramkowe gradobicie

(MK)
To nie był udany dzień dla Jarosława Mamrota, bowiem jego podopieczni juniorzy C (91 r.) z MKS Orkan Rumia przegrali rywalizację z drużyną Arki Gdynia. Spotkanie odbyło się w sobotę na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i ...

To nie był udany dzień dla Jarosława Mamrota, bowiem jego podopieczni juniorzy C (91 r.) z MKS Orkan Rumia przegrali rywalizację z drużyną Arki Gdynia. Spotkanie odbyło się w sobotę na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i rekreacji przy ul. Mickiewicza.
Rywalizacja obu zespołów była zacięta i wynik spotkania do ostatnich minut meczu był niepewny. Co rusz bowiem obydwa zespoły przeprowadzały akcje mogące przynieść rezultat znacząco odbiegający od tego jakim się zakończył. Rumianie byli waleczni i nie pozwalali rywalom zepchnąć się na własną połowę boiska. O czym wybitnie świadczy wywalczony przez nich rezultat. Przegrana juniorów 4:3 z gdyńską Arką nie odzwierciedla w pełni zaangażowania z jakim walczyli oni o wygraną . Tego dnia jednak fortuna uśmiechnęła się do gości i wypada mieć nadzieję, że następnym razem to Orkan, wyjdzie zwycięsko z pojedynku.