Daria Brzozowska chlubą bydgoskich „Czarnych Panter” na mistrzostwach NoGi Jiu Jitsu [zdjęcia]

Krzysztof Wypijewski
W Luboniu rozegrano 10. Mistrzostwa Polski NoGi Jiu Jitsu.

Z reprezentantów Akademii Sztuk Walki Black Panther Bydgoszcz na podium (na najwyższym jego stopniu) stanęła jedyna kobieta bydgoskiego klubu - Daria Brzozowska (na zdjęciu). 15-latka stoczyła trzy walki; dwie z nich wygrała przez poddanie rywalki, a w finale triumfowała na punkty 17:0. To jej drugi złoty medal z rzędu.

"Potężna bitwa, z której wracamy z niezliczoną ilością ran i blizn. Kilkanaście pojedynków stoczonych przez męską cześć ASW Fight Teamu było nie wystarczające, żeby stanąć na podium. Jedyna zawodniczka naszego składu Daria Brzozowska odmieniła złą passę tego wyjazdu" - napisał na Facebooku uszczęśliwiony Krzysztof Brzozowski, ojciec Darii, a zarazem właściciel i trener ASW Black Panther przy ulicy Adama Grzymały Siedleckiego 28 w Bydgoszczy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYJAZDU DO LUBONIA >>>>>>>>
W Luboniu rozegrano 10. Mistrzostwa Polski NoGi Jiu Jitsu. Z reprezentantów Akademii Sztuk Walki Black Panther Bydgoszcz na podium (na najwyższym jego stopniu) stanęła jedyna kobieta bydgoskiego klubu - Daria Brzozowska (na zdjęciu). 15-latka stoczyła trzy walki; dwie z nich wygrała przez poddanie rywalki, a w finale triumfowała na punkty 17:0. To jej drugi złoty medal z rzędu. "Potężna bitwa, z której wracamy z niezliczoną ilością ran i blizn. Kilkanaście pojedynków stoczonych przez męską cześć ASW Fight Teamu było nie wystarczające, żeby stanąć na podium. Jedyna zawodniczka naszego składu Daria Brzozowska odmieniła złą passę tego wyjazdu" - napisał na Facebooku uszczęśliwiony Krzysztof Brzozowski, ojciec Darii, a zarazem właściciel i trener ASW Black Panther przy ulicy Adama Grzymały Siedleckiego 28 w Bydgoszczy. ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYJAZDU DO LUBONIA >>>>>>>>
W Luboniu rozegrano 10. Mistrzostwa Polski NoGi Jiu Jitsu. Z reprezentantów Akademii Sztuk Walki Black Panther Bydgoszcz na podium (na najwyższym jego stopniu) stanęła jedyna kobieta bydgoskiego klubu - Daria Brzozowska (na zdjęciu).