Hipolit Rumia: II i III miejsce w ogólnopolskim konkursie [ZDJĘCIA]

J. Brakowska, opr. TM
Hipolit Rumia wziął udział w jubileuszowym X Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o "Bursztynowy Grzebień" w Gdańsku. Dziewczyny z Rumi zajęły wysokie II i III miejsca.

Zobacz też: Hipolit Rumia - kliknij i zobacz więcej aktualności

Hipolit Rumia: II miejsce w ogólnopolskim konkursie

11 kwietnia 2014r. młodzi adepci sztuki fryzjerskiej z całej Polski brali udział w jubileuszowym X Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów Fryzjerskich o "Bursztynowy Grzebień" Gdańsku. Goście, którzy odwiedzili w piątek aulę szkoły, mogli poczuć się jak w paryskim domu mody. Młodzi artyści fryzjerstwa uwijali się wokół swoich modeli z fantazyjnymi pomysłami, każdy z nich jak projektant mody chciał się pokazać publiczności, również uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w tym konkursie, szkołę reprezentowały uczennice klasy II, III i IV w składzie: Agnieszka Krukowska, Monika Potrykus, Natalia Rochoń, Daria Jeka i Paulina Kreft pod opieką Gabrieli Szadkowskiej.

Laureatką II miejsca w konkurencji damskiej "Powiew lata" została uczennica z klasy II ZSZ Agnieszka Krukowska, a laureatką III miejsca w konkurencji męskiej "Powiew lata" została uczennica z klasy IV Technikum Daria Jeka.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie