Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

I LO w Rumi: Udane występy lekkoatletów [ZDJĘCIA]

Mat. I LO w Rumi, opr. TM
I LO w Rumi: Szkoła odniosła duży sukces podczas Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce. Uczniowie zdobyli 22 medale z 48 możliwych do zdobycia.

I LO w Rumi: Udane występy lekkoatletów

Niedawno, 27 maja 2014 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce. I LO w Rumi odniosło duży sukces zdobywając 22 medale z 48 możliwych do zdobycia, co zapewniło szkole I miejsca w klasyfikacji punktowej dziewcząt i chłopców oraz dało możliwość zmierzenia się z najlepszymi lekkoatletami w województwie pomorskim.
Mistrzostwo województwa i złoty medal zdobyła Joanna Walas w sprincie na 100 m czasem 12,64 s. Srebro wywalczyli: Wiktoria Dombrowska w pchnięciu kulą – 9,50 m, sztafeta 4 x 100 m kobiet (Marta Kostrzewska, Joanna Walas, Karolina Jakubowska i Daria Lademann) uzyskując czas 53,50 s oraz sztafeta 4 x 100 m mężczyzn (Krzysztof Żuchowski, Jakub Ciskowski, Łukasz Lejmanowicz i Patryk Nowak) czasem 45,30 s.
Brązowe medale zdobyli Oskar Staniszewski w skoku wzwyż – 175 cm i Patrycja Parulska w rzucie oszczepem – 29,90 m. Te wyniki uplasowały drużynę I LO w Rumi na trzecim miejscu w województwie, tuż za Puckiem i Chojnicami. Reprezentację I LO w Rumi przygotował do startu Piotr Taube.

Zobacz więcej na temat tej szkoły: I LO w Rumi - nasz serwis specjalny

FLESZ: Kobe Bryant - oto nieznane fakty z życia legendy