18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

I Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w Szczecinie. SP9 w Rumi na wysokiej 5 pozycji

Mat. SP 9 w Rumi, TM
SP9 Rumia na I Międzynarodowym Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „trójek" Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
W Szczecinie odbył się I Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „trójek”. Uczniowie z SP9 w Rumi jako jedyni pokonali zwycięzców z Kłodzka.

Do trzysektorowej hali przy ulicy Seledynowej przybyły 24 zespoły z Polski i zagranicy, w tym aktualni mistrzowie województw: pomorskiego, wielkopolskiego, podlaskiego i dolnośląskiego.

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po osiem zespołów. Już pierwsze mecze pokazały bardzo wysoki poziom zawodów. Po zaciętych pojedynkach, w których wyłoniono zwycięzców grup nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju. SP 9 Rumia (Julia Trościanko, Paulina Damaske, Kamila Bryła, Weronika Konefke, trener: Anna Brodacka) wygrała wszystkie mecze w grupie i awansowała do finału, w którym brało 8 drużyn. Ostatecznie SP9 Rumia zajęła 5 miejsce.

Organizatorem I Międzynarodowego Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „trójek" był UKS Pogodno przy SP 48 w Szczecinie oraz UKS „Orliki” działający przy SP 74.

II LO w Rumi kusi nowych uczniów współpracą z Akademią Morską - kliknij i zobacz

I Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii „trójek"