Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Minisiatkówka dziewcząt - SP9 w Rumi najlepsza na Pomorzu! ZDJĘCIA

KŚT, TM
Finał wojewódzki Kinder + Sport w minisiatkówce dziewcząt - pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
Dziewczęta z rumskiej Szkoły Podstawowej nr 9 (ul. Stoczniowców) zwyciężyły w wojewódzkim finale zawodów w minisiatkówce Kinder+ Sport.

Finał wojewódzki Kinder+ Sport w minisiatkówce dziewcząt (kategoria tróki) odbył się w niedzielę, 28. kwietnia w Gdańsku. Największy sukces odniosły dziewczęta z rumskiej Szkoły Podstawowej nr 9 - wygrały wszystkie mecze i zajęły I miejsce. Tym samym SP9 w Rumi uzyskała awans do mistrzostw Polski, które odbędą się w Drzonkowie pod Zieloną Górą w lipcu 2013.

Aby zajść tak daleko w Kinder+ Sport w minisiatkówce dziewcząt uczennice z rumskiej SP9 musiały pokonać w 1/2 finału dwadzieścia trzy zespoły. finale wojewódzkim rywalizowały z dwunastoma drużynami. Zobacz: Mistrzostwa powiatu wejherowskiego w minipiłce siatkowej: SP9 w Rumi najlepsza

Finał wojewódzki Kinder+ Sport w minisiatkówce dziewcząt - wyniki

I miejsce – SP9 Rumia w składzie: Julia Trościanko, Paulina Damaske, Kamila Bryła, Monika Formella, Weronika Konefke. Trener: Anna Brodacka.
II miejsce: UKS Morena Miastko
III miejsce: UKS Orzeł Malbork.