Nowa oferta w "Dobrym Przedszkolu" w Rumi. Zapraszamy dzieci z niepełnosprawnością intelektualną

Artykuł sponsorowany Strefa Edukacji E=mc2 Sp.z o.o

Wideo

https://rumia.dobre-przedszkole.eu/
nr tel 535 870 087

W „DOBRYM PRZEDZKOLU" w Rumi proces kształcenia jest zorganizowany w taki sposób, aby zapewnić wszechstronny i harmonijny rozwój każdemu z wychowanków oraz przygotować dziecko do podjęcia nauki w szkole. Oznacza to troskę o rozwój intelektualny, emocjonalny i ruchowy. Realizacji tego celu służy wyspecjalizowany profil placówki, bogata i zróżnicowana oferta zajęć dodatkowych oraz innowacyjne programy i metody pracy dydaktyczno-wychowawczej. Codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego. Aby zrealizować wymienione powyżej cele oddajemy do dyspozycji przestronne, nowocześnie wyposażone przedszkole, w którym znajdują się doskonale urządzone sale dydaktyczne. Warto podkreślić, iż nasz budynek jest w pełni wentylowany i klimatyzowany. Jesteśmy jedyną placówką w Rumi, która umożliwia rodzicom podgląd do monitoringu on-line, gdzie można obserwować pobyt pociechy w naszej placówce. Atrakcją dla dzieci w różnym wieku jest także bezpieczny i kolorowy plac zabaw, na którym znajdują się zjeżdżalnie, huśtawki i piaskownica.

Oprócz standardowych metod wynikających z pedagogiki wychowania przedszkolnego, w naszym przedszkolu realizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe. Są to, między innymi: edukacja mobilna, "Kuchcikowo", sensoplastyka, treningi piłki nożnej czy "Mały artysta".

Nowością w naszym przedszkolu jest tworzona właśnie grupa dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną (m.in. dla dzieci z autyzmem). Dla nich właśnie przygotowaliśmy dodatkową salę do zajęć z integracji sensorycznej oraz salę "odkrywania świata". Nasz zespół dodatkowo poszerzyliśmy o specjalistów, takich jak logopeda, terapeuta zajęciowy i psycholog.

Zachęcamy do jak najszybszego skorzystania z naszej nowej oferty, bowiem liczba miejsc jest ograniczona. Do końca roku szkolnego trwa również promocja, w ramach której zrezygnowaliśmy z wpisowego. Opłata za pobyt dziecka w naszym przedszkolu wynosi zero złotych. Rodzice ponoszą wyłącznie koszty wyżywienia dziecka.

Dodaj ogłoszenie