Oferta pracy w firmie SYLVA Sp. z o.o.

Artykuł sponsorowany
SYLVA Sp. z o.o. w Wielu, działająca od 19 lat firma produkcyjna z branży drzewnej, produkująca wysokiej jakości wyroby do ogrodu, dla budownictwa i rolnictwa, posiadająca partnera francuskiego, zatrudniająca 210 pracowników, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy idealnego kandydata ceniącego sobie pomysłowość, gotowego do zmian i podejmowania wyzwań na stanowisku:

HANDLOWIEC / OPIEKUN KLIENTA

Opis stanowiska:
- utrzymanie relacji biznesowych z klientami,
- pozyskanie nowych klientów,
- realizacja planów sprzedaży,
- rozwijanie sieci dystrybucji,
- monitorowanie rynku,
- realizacja zadań promocyjnych w regionie,
- przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
- współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji zawieranych umów handlowych,

Wymagania:
-  konieczna znajomość branży drzewnej lub meblowej,
-  umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami,
-  umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji,
-  dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych,
- znajomość języka francuskiego mile widziana,
- warunkiem koniecznym jest zamieszkanie w odległości nie większej niż 60 km od Wiela,

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej i stabilnej firmie,
- atrakcyjny system premiowania,
- satysfakcję z wykonywanej pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV z podaną w tytule nazwą stanowiska oraz dopiskiem Lubnia na adres [email protected]  /klauzula o danych osobowych!
Kontakt telefoniczny 0668358456

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Oferta pracy w firmie SYLVA Sp. z o.o. - Chojnice Nasze Miasto