2 z 10
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Strzebielinek, 84-250 Gniewino, powiat:...
fot. pixabay.com

Oferty pracy w powiecie wejherowskim w styczniu 2022. Zarobki nawet od 5,2 tys. zł brutto

Psycholog - Strzebielinek, gmina Gniewino

Miejsce pracy: Strzebielinek, 84-250 Gniewino, powiat: wejherowski,
Zakres obowiązków: Tworzenie indywidualnych planów wsparcia mieszkańców w oparciu o całościową diagnozę, prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć z zakresu rehabilitacji społecznej, zapewnienie merytorycznego wsparcia pracownikom w zakresie realizacji pracy terapeutycznej z mieszkańcami. Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie - psychologia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN + premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Szczegóły oferty - TUTAJ

Zrelak mógł trafić do innego klubu Ekstraklasy? "Zabrakło dobrego humoru"

Tak się zmieniała jedna z najpopularniejszych wokalistek w czasach PRL-u

Żona Borysa Budki została prezydentem miasta. Pierwszym w historii

Bezpłatne wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego na Pomorzu

Dzięki konturowaniu twoja twarz będzie szczuplejsza! Zobacz nowy sposób