Orkan II Rumia - OKS Janowo 6:1

(M.K)
Zwycięstwem rezerw Orkana zakończyły się derby A-klasy pomiędzy Orkanem II Rumia, a OKS Janowo. Mecz odbył się w niedzielę na stadionie przy ul. Mickiewicza.

Dobrą passę dla Orkana rozpoczął Paweł Mitrosz, który w 12 minucie uderzył piłkę zza pola karnego, a ta wpadła do bramki tuż przy słupku (1:0 dla Orkana). Cztery minuty poźniej za dyskusję z sędzią czerwoną kartkę dostał Robert Perzewski. W 23 min. ponownie strzelił Mitrosz i piłka wpadła do bramki (2:0 dla Orkana). Na 5 minut przed przerwą Paweł Bronk zamienił podanie od Dariusza Hebla na bramkę (3:0 dla Orkana). Po przerwie, honorowego gola dla OKS, po błędzie bramkarza zdobył Maciej Chmieliński (3:1 do Orkana). W 57 min. Bronk, zdobył kolejnego gola (4:1 dla Orkana). Niespełna 10 minut później w starciu z obrońcą Orkana, ucierpiał Chmieliński, który nie wrócił już na murawę, nie tyle jednak z powodu odniesionej kontuzji, ale z powodu czerwonej kartki, jaką dostał. W 79 minucie po technicznym strzale Mitury, w tzw. długi róg było już 5:1. A wszystko zakończył w 87 min. Paweł Bronk, kompletując tym samym hattricka. Orkan II pewnie zwyciężył u siebie Janowo 6:1.