Orkan Rumia - Błyskawica Reda Rekowo 2:1

Mat. org.
Orkan Rumia
Orkan Rumia
Orkan Rumia - Błyskawica Reda Rekowo: - Mecz ligowy z teoretycznie słabszym rywalem okazał się trudnym meczem w walce o kolejne punkty - komentuje trener rumian.

Orkan Rumia - Błyskawica Reda Rekowo

Wiatr i niska temperatura spowodowały że warunki do gry nie były sprzyjające dla obydwu drużyn. Pierwsza połowa spotkania to słaba gra obydwu drużyn, którą można skomentować tylko stwierdzeniem, że "się odbyła". - W drugiej połowie nasz zespół zaczął wykazywać większą inicjatywę w dążeniu do odniesienia zwycięstwa i w 65 minucie strzelił bramkę, która dała nam prowadzenie 1:0 - relacjonuje Jarosław Formella z Orkana Rumia.

Do 88 minuty trwał wyrównany pojedynek, dopiero kiedy dokładne podanie otrzymał napastnik Orkana Rumia i po indywidualnej akcji strzelił drugą bramkę mecz został prawie rozstrzygnięty. Gdy wszyscy oczekiwali końcowego gwizdka sędzia podyktował wielce problematyczny rzut karny dla gospodarzy, który został zamieniony na bramkę .

- Za chwilę sędzia zakończył mecz i nasz zespół wygrał 2:1. Zwycięstwo to pozwoliło wyjść naszemu zespołowi na pozycję lidera rozgrywek ponieważ zespół Stolema Gniewino przegrał swój mecz 1 : 2 - dodaje Jarosław Formella.