Orkan Rumia i "Czarni" Pruszcz kontra... policja

Mat. org., opr. TM
Strzelcy bramek:
24 minuta - 1:0 - Rafał Rzepecki
39 minuta - 1:1 - Adrian Bukowski (rzut karny)

Orkan Rumia - skład zespołu:
Pranga Adam, Szczypior Radosław, Malek Daniel, Filipkowski Arkadiusz, Kiełb Patryk, Bokacz Piotr (od 71 minuty Ciskowski Paweł), Lip Szymon, Taube Kajetan, Bukowski Adrian,  Gniewkowski Paweł (od 65 minuty Lip Mateusz), Lewandowski Kamil.

Rezerwowi: Bryłka Łukasz (bramkarz), Lewandowski Artur, Kolera Piotr.
- Zanim rozpoczął się mecz swoje przedstawienie zaczęła policja, stwarzając atmosferę wielkiego zagrożenia i niebezpieczeństwa - zwraca uwagę przedstawiciel drużyny Orkan Rumia.

CZYTAJ DALEJ - - - >
Strzelcy bramek: 24 minuta - 1:0 - Rafał Rzepecki 39 minuta - 1:1 - Adrian Bukowski (rzut karny) Orkan Rumia - skład zespołu: Pranga Adam, Szczypior Radosław, Malek Daniel, Filipkowski Arkadiusz, Kiełb Patryk, Bokacz Piotr (od 71 minuty Ciskowski Paweł), Lip Szymon, Taube Kajetan, Bukowski Adrian, Gniewkowski Paweł (od 65 minuty Lip Mateusz), Lewandowski Kamil. Rezerwowi: Bryłka Łukasz (bramkarz), Lewandowski Artur, Kolera Piotr. - Zanim rozpoczął się mecz swoje przedstawienie zaczęła policja, stwarzając atmosferę wielkiego zagrożenia i niebezpieczeństwa - zwraca uwagę przedstawiciel drużyny Orkan Rumia. CZYTAJ DALEJ - - - >
Orkan Rumia zmierzył się w ostatni weekend z MKS "Czarni" Pruszcz Gdański. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, ale nie wynik tylko zachowanie policji zwraca najwięcej uwagi zespołów.