Orkan Rumia wygrał z GTS Rusocin

[email protected]
Orkan Rumia
Orkan Rumia
Orkan Rumia: Za nami dziewiąty mecz w rundzie wiosennej, podczas którego trener dał szansę gry tym zawodnikom, których ostatnio nie było widać na boisku. Wynik tego spotkania to 5:1.

- Naszym celem w tym meczu było oczywiście odniesienie zwycięstwa, ale również ważne było to, aby zawodnicy nie otrzymali żadnej kartki i nie przydarzyła się żadna kontuzja. Plan udało się wykonać w 100 procentach. Nasz zespół odniósł pewne zwycięstwo - mówi Jarosław Formella, drugi trener Orkana Rumia.

Zespół przez całe spotkanie miał lekką przewagę i punktował gości, którzy przyjechali z Rusocina zdobywając kolejne bramki. Ale... - Pod koniec meczu zbytnia pewność siebie niektórych zawodników dała szansę zdobycia honorowej bramki przez drużynę gości - relacjonuje Jarosław Formella.

Strzelcy bramek: 17 minuta, 1:0: bramka samobójcza, 32 minuta, 2:0: Lewandowski Kamil, 51 minuta, 3:0: Neumann Sebastian, 75 minuta, 4:0: Lip Szymon, 86 minuta, 4:1: GTS Rusocin, 90 minut, 5:1: Neumann Sebastian.