Orkan w drugiej kolejce zagra na wyjeździe

r
Orkan Rumia
Orkan Rumia Roman Kościelniak
Orkan w drugiej kolejce zagra mecz wyjazdowy. Rywalem będą Czarni Przemysław. Przeciwnicy w pierwszej kolejce ulegli Startowi Mrzezino 3:4. Chociaż w pierwszej połowie prowadzili 3:1.

W świąteczny czwartek piłkarze z klasy okręgowej rozegrają drugą kolejkę ligową. Orkan Rumia, który awansował z klasy A, tym razem wyjeżdża. Gospodarzem będą Czarni Przemysław.
Obie drużyny w pierwszej kolejce zaliczyły wpadkę. Orkan uległ na własnym boisku Gedanii Gdańsk 1:3.

Czy Eko Dolina będzie emintować mniejszy fetor?

Punkty stracili tez Czarni, którzy w Mrzezinie ulegli Startowi 3:4. Chociaż w pierwszej połowie to właśnie zespół z Przemysławia wygrywał 3:1.
Orkan w drugiej kolejce zagra w Przemysławiu w czwartek o godz. 17.