OXYVIA - kameralne osiedle wśród zieleni

Materiał informacyjny Archicom Polska S.A.
Osiedle Oxyvia, czyli kolejna inwestycja Archicomu realizowana w Gdyni trafiła właśnie do sprzedaży. Tym razem na teren realizacji spółka wybrała Oksywie, jedną z najstarszych, nadmorskich dzielnic Gdyni. Osiedle powstaje przy ul. Bosmańskiej/Australijskiej i oddalone jest jedynie 2,5 km od niedawno zrewitalizowanego bulwaru nadmorskiego z plażą. Położenie osiedla oraz bliskość bardzo dobrej infrastruktury handlowo-usługowej, dobra komunikacja i zielone otoczenie to elementy, które zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort i wygodę w codziennym życiu.

Zaprojektowane dla Twojego komfortu

Osiedle Oxyvia to kameralny projekt, składający się jedynie z dwóch niskich budynków, z trzema kondygnacjami naziemnymi i jedną kondygnacją podziemną. Mimo, że budynki będą posiadały tylko dwa piętra to dla wygody mieszkańców zostaną wyposażone w windy, którymi będzie można zjechać do garażu podziemnego. W budynkach powstaną łącznie 54 mieszkania (od 2 do 5 pokoi) o zróżnicowanych metrażach – od 34 do 90 mkw. Dla rodzin z dziećmi zostanie urządzony plac zabaw aby pociechy mogły blisko domu, bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu, zużyć nadmiar energii i nawiązać nowe znajomości.

Amatorzy jazdy rowerami będą je mogli zostawić w jednym z przeznaczonych do tego miejsc na terenie osiedla lub w rowerowni zaprojektowanej w garażu podziemnym.

Dla właścicieli samochodów przewidziane zostały zewnętrzne miejsca parkingowe oraz garaż wielostanowiskowy podziemny na 58 miejsc parkingowych, z czego 5 szt. to tzw. miejsca rodzinne i 2 szt. to miejsca przeznaczone do parkowania motocykli. Dla osób potrzebujących większej przestrzeni do przechowywania, niż zapewniona w mieszkaniu, przewidziano komórki lokatorskie.

We wszystkich mieszkaniach położonych na piętrach zaprojektowano balkony, a do lokali na parterze przynależeć będą prywatne ogródki.

Nowoczesna architektura, niska zabudowa i wysoki standard części wspólnych z eleganckimi klatkami schodowymi to dodatkowe elementy podkreślające wyjątkowość tej inwestycji.

POKOCHASZ SWOJĄ CODZIENNOŚĆ

W pobliżu Osiedla Oxyvia znajduje się bogate zaplecze usługowo-handlowe, edukacyjne, a do rozrywek w Centrum Gdyni samochodem można dotrzeć w kwadrans. Codzienne zakupy, szybki dostęp do lekarza, szkoły i przedszkola są w zasięgu ręki – doskonała lokalizacja osiedla zapewnia wszystko co potrzebne do wygodnego, codziennego życia.

Sprawna komunikacja to ważny element podczas wyboru mieszkania. Osiedle Oxyvia ma w tym zakresie wiele do zaoferowania. W promieniu 500 m od działki znajdują się 2 przystanki autobusowe z kilkoma liniami autobusowymi każdy.

W życiu każdego z nas istotną rolę odgrywa odpoczynek – spokojna, zielona okolica zachęca do lokalnych wycieczek pieszych i rowerowych. Lubiących trochę dalsze spacery i szum morza ucieszy fakt, że spacer na plażę zajmuje niecałe pół godziny.

Budowa Oxyvii rozpoczęła się w lipcu tego roku a termin jej zakończenia planowany jest na I kw. 2022 r.

Więcej: https://www.archicom.pl/

Materiał oryginalny: OXYVIA - kameralne osiedle wśród zieleni - Gdynia Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie