KATEGORIA: PRACA PLASTYCZNA
SZKOŁA PODSTAWOWA (0-III)
Nagroda Specjalna – Katarzyna De Laval Miejski Dom Kultury Rumia
I m. – Amelia Witczak PZPOW Wejherowo
I m. – Zuzanna Lesnau PZPOW Wejherowo
II m. – Agnieszka Musiał PZPOW Wejherowo
III m. – Zuzanna Hermann Biblioteka Publiczna Gminy Szemud
III m. – Kornelia Kątna PZPOW Wejherowo
Wyróżnienia:
Paweł Lesnau PZPOW Wejherowo
Igor Witczak PZPOW Wejherowo
Aurelia Formela PZPOW Wejherowo
SZKOŁA PODSTAWOWA (IV-VI)
Nagroda Specjalna – Maciej Łaga Samorządowa Szkoła Podstawowa Bolszewo
I m. – Julia Hirsz PZPOW Wejherowo
II m. – Maciej Szur Samorządowa Szkoła Podstawowa Bolszewo
II m. – Aleksandra Judzińska Biblioteka Publiczna Gminy Szemud
III m. – Oliwia Budzisz PZPOW Wejherowo
III m. – Aleksandra Sokół Szkoła Podstawowa Pobłocie
III m. – Nikola Rendaszka Miejski Dom Kultury Rumia
Wyróżnienia:
Maria Hadam Samorządowa Szkoła Podstawowa Bolszewo
Emilia Hładuniuk PZPOW Wejherowo
Rozalia Pijor PZPOW Wejherowo
Szymon Ziółkowski Szkoła Podstawowa 4 Reda
Kacper Pacucha PZPOW Wejherowo
Wiktoria Szulc PZPOW Wejherowo
GIMNAZJUM
Nagroda Dyrektora PZPOW – Laura Bach PZPOW Wejherowo
I m. – Julia Marchlewska Gimnazjum 1 Rumia
II m. – Agata Grzenkowicz Gimnazjum 4 Rumia
II m. – Marta Niemczyk Miejski Dom Kultury Rumia
III m. – Urszula Szczubełek Gimnazjum 1 Rumia
PONADGIMNAZJALNE
I m. –Agata Gołąbek Miejski Dom Kultura Rumia
I m. – Alicja Went Miejski Dom Kultury Rumia
II m. – Aleksandra Tempska PZPOW Wejherowo
III m. – Anna Tempska PZPOW Wejherowo
KATEGORIA: FOTOGRAFIA
NAGRODY SPECJALNE:
I nagroda: Maria Hotel Salezjańskie Gim. Rumia
II nagroda: Amanda Izwaryn Gim. 4 Rumia
III nagroda: Paulina Grubba Gim. 4 Rumia
SZKOŁY PODSTAWOWE
I m. – Paweł Szewczyk PZPOW Wejherowo
I m. – Nikola Rendaszka SP 10 Rumia
II m. – Wiktoria Klahs PZPOW Wejherowo
II m. – Zofia Łosińska SP 8 Wejherowo
III m. – Karol Kos SP Niepoczołowice
III m. – Patrycja Kulas SP 8 Wejherowo
Wyróżnienie:
Martyna Różycka PZPOW Wejherowo
Wiktoria Bach SP 8 Wejherowo
GIMNAZJUM
I m. – Julia Koprowska PZPOW Wejherowo
I m. – Ewelina Treder Samorządowe Gim. Bolszewo
II m. – Aleksandra Litwin PZPOW Wejherowo
II m. – Natalia Grabowska Gim. 4 Rumia
III m. – Patrycja Czapp PZPOW Wejherowo
III m. – Monika Gbur PZPOW Wejherowo
Wyróżnienia:
Błażej Trafalski PZPOW Wejherowo
Aleksandra Klein Salezjańskie Gim. Rumia
Konrad Bryłowski PZPOW Wejherowo
Karolina Lewczuk Salezjańskie Gim. Rumia
Paulina Szablewska Salezjańskie Gim. Rumia
PONADGIMNAZJALNE
I m. – Konrad Warmke PZPOW Wejherowo
II m. – Ola Hillar Liceum Salezjańskie Rumia
III m. – Michał Gronau Liceum Salezjańskie Rumia
Wyróżnienia:
Agata Łukasiewicz Liceum Salezjańskie Rumia
Dominika Dampc Liceum Salezjańskie Rumia
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?