Rumia:Rozstrzygnięcie Otwartego Konkursu Ofert - "Zima 2011"

BC, UM Rumia
Rozstrzygnięto Otwarty Konkurs Ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miejskiej Rumia w 2011 roku w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii „Zima 2011”.

Treść zarządzenia:

Zarządzenie Nr 37/18/2011
Burmistrza Miasta Rumi
z dnia 14 stycznia 2011 roku

w sprawie rozstrzygnięcia Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miejskiej Rumia w 2011 roku w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii „Zima 2011”.

Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 ze zm.) oraz art. 15 w związku z art.4 ust. 1 pkt 15 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010r. Nr 234, poz. 1536) i uchwały Nr LXXXVIII/525/2010 Rady Miejskiej Rumi z dnia 28 października 2010 roku w sprawie przyjęcia „Programu Współpracy Gminy Miasta Rumi z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2011” oraz § 1 ust. 4 zarządzenia Nr 1321/272/2010 Burmistrza Miasta Rumi z dnia 1 grudnia 2010 roku w sprawie ogłoszenia Otwartych Konkursów Ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miasta Rumi w 2011 roku w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównania szans tych rodzin i osób; ochrony i promocji zdrowia; nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania; wypoczynku dzieci i młodzieży; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu; turystyki i krajoznawstwa oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, zarządza się, co następuje:

§ 1

1. W oparciu o opinię Komisji Konkursowej – dokonuje się wyboru ofert złożonych przez organizacje, ubiegające się o dotacje na dofinansowanie zadań w zakresie wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii „Zima 2011”.
2. Wykaz wybranych ofert z uwzględnieniem wysokości dotacji przyznanych poszczególnym organizacjom na realizację zadań określonych w konkursie, stanowi załącznik do niniejszego zarządzenia.
3. Oferty spełniły wymogi określone w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz warunki i kryteria ogłoszonego konkursu.

§ 2

Wykonanie Zarządzenia powierza się Kierownikowi Referatu Kultury i Sportu.

§ 3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Burmistrz Miasta Rumi

Elżbieta Rogala- Kończak

U Z A S A D N I E N I E
Zarządzeniem Nr 1321/272/2010 Burmistrza Miasta Rumi z dnia 1 grudnia 2010 roku w sprawie ogłoszenia Otwartych Konkursów Ofert na realizację zadań publicznych Gminy Miasta Rumi w 2011 roku w zakresie pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównania szans tych rodzin i osób; ochrony i promocji zdrowia; nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania; wypoczynku dzieci i młodzieży; kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu; turystyki i krajoznawstwa oraz przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym,
Zadania z zakresu wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii „Zima 2011” zostały zawarte w załączniku Nr 4 do w/w zarządzenia. Termin składania ofert wyznaczono na dzień 30 grudnia 2010r.
Przedmiotem oceny Komisji Konkursowej było 6 ofert. Oferty spełniły wymogi określone w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz warunki i kryteria ogłoszonego konkursu. Burmistrz Miasta dokonał wyboru ofert zgodnie z zapisem § 2 ust. 3 w/w zarządzenia.
Wobec powyższego wydanie niniejszego zarządzenia jest uzasadnione.

Kiedy dostaniesz pieniądze za rozliczenie PIT? To zależy od Ciebie.

Wideo

Materiał oryginalny: Rumia:Rozstrzygnięcie Otwartego Konkursu Ofert - "Zima 2011" - Rumia Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3