Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Joanna Dżugan startująca w kategorii klas czwartych na...

Rumski Klub Sportowy: Jesienią młode rumianki będą w reprezentacji Polski [ZDJĘCIA]

Rumski Klub Sportowy: Bardzo dobre wyniki

Joanna Dżugan startująca w kategorii klas czwartych na dystansie 300 metrów zdobyła złoty medal, osiągając na mecie znakomity czas 47,20 (jej wcześniejszy, ubiegłoroczny rekord to 53,89). Jej o dwa lata starsza siostra - Aleksandra Dżugan okazała się bezkonkurencyjna również na dystansie 300 metrów, uzyskując rewelacyjny czas 42,76. Przypomnijmy również, iż dziewczynka na finałach ogólnopolskich w roku 2012 zajęła pierwsze miejsce na 300 metrów, a z kolei w 2013 roku była druga (na tym samym dystansie). - Trzecia z naszych reprezentantek Aleksandra Surowiec zajęła czternaste miejsce na dystansie 300 metrów w kategorii klas szóstych - informuje Maciej Szymański. Dodajmy, że młoda rumianka osiągnęła podczas łódzkich finałów swój nowy życiowy rekord (wcześniejszy rekord na 300 metrów z wiosny tego roku wynosił 47,26). CZYTAJ DALEJ - - - > ZOBACZ NASTĘPNE ZDJĘCIE - - - >

Zderzenie czterech pojazdów na autostradzie pod Poznaniem. Są utrudnienia drogowe!