Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo. Wejherowianie 2021 rok zakończyli zwycięstwem

Tomasz Smuga
archiwum PolskaPress
Udostępnij:
Podopieczni trenera Roberta Wicona w zaległym spotkaniu 10. kolejki I ligi w grupie A pokonali na wyjeździe Szczypiorniak Olsztyn. Regulaminowy czas gry zakończył się remisem, więc Tytani Wejherowo potrzebowali do tego jeszcze serii rzutów karnych.

Po pierwszych 30. minutach wejherowianie prowadzili różnicą czterech bramek (17:13). Drugą połowę Tytani również rozpoczęli od zdobyczy bramkowych i prowadzenie nie oddali aż do 60. minuty. W ostatnich 60 sekundach Szczypiorniak doprowadził do remisu. W rzutach karnych minimalnie lepsi okazali się wejherowianie, którzy wygrali je 4:3. Dla wejherowian bramki w rzutach karnych zdobyli: Tomasz Bartoś, Radosław Sałata, Mikołaj Sałata oraz Norbert Wejher. Pomylił się tylko Sławomir Jurkiewicz.

Tytani Wejherowo rok 2021 zakończyli na 4. miejscu w tabeli. Wejherowscy szczypiorniści w 11-tu meczach wywalczyli 20. punktów. Start rundy rewanżowej zaplanowano na końcówkę stycznia. Drugą część sezonu Tytani rozpoczną od wyjazdowego spotkania (29 stycznia) z KSPR KOSPEL Gwardia Koszalin.

Australian Open nie dla Djokovicia, jakie szanse mają Polacy?

Materiał oryginalny: Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo. Wejherowianie 2021 rok zakończyli zwycięstwem - Wejherowo Nasze Miasto