UKS Siódemka - złoty medal dla rumianina!

Iza Małkowska

Dwa medale z mistrzostw Polski w biegu sprinterskim średniodystansowym i w sztafetach biegu na orientację przywieźli zawodnicy UKS Siódemki Rumia.
Złoty w kategorii M20 w biegu średniodystansowym zdobył Robert Niewiedziała, równocześnie zajmując czwarte miejsce w biegu sprinterskim. Teren był bardzo techniczny, co spowodowało, że Robert, który specjalizuje się w biegu na orientację, wygrał.
Srebro zdobyła sztafeta w kategorii MJ18 w składzie: Sebastian Socik, Łukasz Wiśniewski i Paweł Zamojski.
Nie udał się za to występ seniorski mężczyzn w biegach sztafetowych. Zajęli oni 12 miejsce; w sztafecie biegł junior. Juniorzy młodsi w kategorii. MJ16 zajęli 8 miejsce. W sztafecie seniorek nasze panie zajęły 11 miejsce.
Zawody miały miejsce w dniach 8-9 czerwca w Zamościu.