18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Zobacz wieści od APS Rumia

Jak wyglądały ostatnie dni rozgrywek zawodniczek APS Rumia we wszystkich kategoriach.

10.01. W drugim meczu juniorki rewanżują się kadetkom
W lidze juniorek nasze dwie drużyny zmierzyły się ze sobą ponownie. Tym razem górą była starsza drużyna juniorek, która wykorzystując problemy zdrowotne kadetek wygrała 3:0. W ostatecznym rozrachunku awans uzyskała pierwsza drużyna juniorek dzięki lepszemu bilansowi setów. Nasze juniorki czekają teraz na mecze w finałowej czwórce województwa. Przeciwniczkami rumianek będą drużyny: Energa Gedania Gdańsk, UKS Orzeł Malbork i UKS Troyan Wieżyca.

12.01. Kadetki wygrywają i są o krok od finałów
Ostatnią przeszkodą kadetek na drodze do awansu z województwa jest drużyna UKS Troyan Chmielno. Pierwszy pojedynek został rozegrany w Rumi. Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg z wyjątkiem drugiego seta wyraźnie wygranego przez rumianki. W pozostałych setach obie drużyny walczyły o każdy punkt i o wyniku decydowały końcówki. W decydujących momentach czwartej partii siatkarki APS rozstrzygnęły wynik spotkania na swoją korzyść dzięki skutecznym atakom swojej liderki Angeliki Wilczyńskiej. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane 22.01.2013 w Chmielnie. Zwycięzca dwumeczu awansuje do finału wojewódzkiego i otrzyma prawo gry w Mistrzostwach Polski Kadetek. EDF Wybrzeże APS TPS Rumia – UKS Troyan Chmielno 3:1

12.01. Wygrana seniorek w Gdańsku
Seniorki EDF Wybrzeże APS TPS Rumia wygrały trzeci mecz w III lidze. Tym razem pokonały w Gdańsku zespół Olimpijczyka 3:0. Początek pierwszego seta spotkania to wyrównana walka, gdańszczanki zdobywały punkty głównie przez trudną zagrywkę, a zespół z Rumi miał problemy z wyprowadzeniem ataku i złapaniem rytmu. Końcówka seta to zdecydowanie lepsze przyjęcie zagrywki,a co za tym idzie przewaga w kończeniu piłek w pierwszej akcji.
Duża ilość błędów własnych zespołu z Gdańska, trudna zagrywka i skuteczne ataki rumianek pozwoliły trenerowi na zaprezentowanie na boisku całej meczowej dwunastki. Zmienniczki utrzymały przewag i mecz zakończył się wynikiem 3:0.

13.01. Młodziczki EDF Wybrzeże APS Rumia walczą w turnieju finałowym o miejsce 4-6
Zespół młodziczek wszedł w trzeci etap rozgrywek ligowych. W Słupsku spotkały się trzy drużyny: EDF Wybrzeże APS Rumia, Energia Gedania II Gdańsk i Akademia Pomorska Czarni Słupsk W pierwszym meczu spotkały się nasze zawodniczki z koleżankami ze Słupska. Mecz przebiegał ze zmiennym szczęściem. W pierwszym secie po bardzo ładnej i zaciętej walce rumianki przegrały 20:25 aby w drugi zrewanżować się zdecydowanym zwycięstwem 25:13. Trzeci decydujący zakończył się pomyślnie dla zawodniczek ze Słupska 15:12.
Drugie spotkanie to zdecydowana przewaga naszych młodych zawodniczek nad Gedanią II Gdańsk 2:0 w setach 25:16,25:13.
Trzecie spotkanie pomiędzy Energia Gedanią II Gdańsk a Akademią Pomorską Czarni Słupsk zakończył się zwycięstwem słupszczanek 2:0 ( 25:24, 25:23 )

FLESZ: Kobe Bryant - oto nieznane fakty z życia legendy