Zawodnicy z Rumi na ogólnopolskim turnieju tanecznym

Ćwiczący w rumskim Creative Dance zawodnicy wzięli udział w ogólnopolskim turnieju tanecznym, jaki został zorganizowany w Gdańsku.

Podczas odbywającego się w ostatnią niedzielę, 7 maja turnieju zaprezentowali się Wiśniewski Grzegorz oraz Wróbel Paulina (zdobyli pierwsze miejsce w kategorii do 7H), Retur Szymon oraz Kułakowska Eliza (zajęli pierwsze miejsce w kategorii 10-11 H i zdobyli wyższą klasę taneczną G), Gadziński Jakub oraz Wójtowska Magdalena (zajęli szóste miejsce w kategorii 12-13 F), Gortatowski Igor oraz Płocka Martyna (zajęli drugie miejsce - styl standardowy w kat. 14-15 D i zdobyli wyższą klasę taneczną C).

Kolejne osoby to Maciejewski Marek oraz Bławat Weronika (zajęli piąte miejsce - styl standardowy, szóste miejsce - styl latynoamerykański w kategorii 14-15 D), Bujak Daniel oraz Cichoń Aleksandra (zajęli pierwsze miejsce w kategorii senior hobbby) oraz para, którą przedstawiamy na zdjęciu czyli Boćkowski Łukasz oraz Rydzewska Wiktoria (zajęli dziewiąte miejsce w kategorii 12-13 F, a niedawno trzymali awans do kategorii profesjonalnej.

Wszyscy zawodnicy reprezentowali rumską szkołę Creative Dance, która nota bene również przygotowuje taneczne mistrzostwa. Te są organizowane wiosną w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi.