Grand Prix Polski Juniorów w Kartingu Halowym. 11-letni mieszkaniec Rumi zajął drugie miejsce

OPRAC.: Tomasz Smuga
UM Rumia
Bardzo dobrze podczas Grand Prix Polski Juniorów w Kartingu Halowym w Olsztynie spisał się 11-letni mieszkaniec Rumi. Drugie miejsce zajął Ziemowit „Ziemo” Werra.

Grand Prix Polski Juniorów w Kartingu Halowym w Olsztynie skierowany był do osób do 16. roku życia, które spełniały warunki jazdy standardowym kartem. Finał dla najlepszych 6 zawodników składał się z trzech punktowanych wyścigów, odbywających się na różnym dystansie i poprzedzonych sesjami Super Pole. Walka była wyrównana i zacięta, trzech zawodników zakończyło wyścigi finałowe z tą samą liczbą punktów. O miejscach na podium zadecydowała liczba zwycięstw w poszczególnych wyścigach oraz czasy z kwalifikacji.

Zwycięzcą Pucharu Polski Juniorów w Kartingu Halowym został Jakub Budziszewski. Drugie miejsce zajął 11-letni mieszkaniec Rumi Ziemowit „Ziemo” Werra, a trzecie miejsce Igor Stępka.