Karwia. Pewne zwycięstwo Orkana Rumia nad Nordą. Hat trick Adriana Bukowskiego

Roman Kościelniak
Orkan grał sparing ze Kaszubami Połchowo
Orkan grał sparing ze Kaszubami Połchowo fot. Piotr Niemkiewicz
Bardzo dobre spotkanie rozegrali zawodnicy Orkana na boisku w Karwi. Rumski zespół pokonał Nordę 5:1. Trzy gole zdobył Adrian Bukowski.

Jak przyznaje Jarosław Formella, asystent Jacka Stawiasza, trenera Orkana Rumia, najważniejszym celem meczu było zwycięstwo bez kartek.
- I ten cel udało nam się zrealizować - mówi Stawiasz. - Przed spotkaniem z liderem zdobyliśmy komplet punktów.

Orkan w powiecie puckim grał sparing z Kaszubami Połchowo

Chociaż w pierwszej połowie nie zapowiadało się na taki sukces. Orkan zdobył prowadzenie już w piątej minucie po strzale Mateusza Perszona. Ale chwilę później gospodarze zdołali wyrównać. Jeszcze przed przerwą Krzysztof Cwalina strzelił bramkę, dającą Orkanowi ponowne prowadzenie.
Po zmianie stron zespół z Rumi zaczął dyktować warunki gry na boisku. Adrian Bukowski aż trzy razy zmusił bramkarza Nordy do kapitulacji.
-Już teraz zapraszamy na mecz z liderem w środę o godz. 17 na stadionie w Rumi - podkreśla Jarosław Formella.