OKS Janowo podejmował Ajax Leśniewo w rozgrywkach klasy B

js
Zespół z Janowa w ramach rozgrywek klasy B podejmował Ajax Leśniewo. Jak poszło rumianom?

Od początku meczu to zawodnicy OKS-u dominowali na boisku. Chociaż niewykorzystane sytuacje wprowadziły trochę nerwowości w grę piłkarzy z Janowa. Kolejno pudłowali Maciej Tyszko, Arkadiusz Kowalik i Rafał Bach. Wreszcie w 25 minucie Kowalik zmusił bramkarza z Leśniewa do kapitulacji.

Piłkarze z Janowa pokonali także Arkę Prusewo

Po przerwie za wcześniejsze pudła zrehabilitowali się Bach oraz Tyszko. Dzięki doskonale broniącemu Waldemarowi Tessmerowi gościom nie udało się zminimalizować rozmiarów porażki. OKS Wygrał mecz 3:0.
W sobotę kolejny mecz na boisku w Janowie, tym razem rywalem OKS-u będzie Zatoka Puck. Początek spotkania o godz. 17.