Orkan Rumia - Potok Pszczółki: Remis

Orkan Rumia - Potok Pszczółki: Remis Archiwum
Orkan Rumia zmierzył się w niedzielę, 3. listopada z Potokiem Pszczółki. Wynik: remis. O spotkaniu czytaj też w najbliższym wydaniu "Gońca Rumskiego", które ukaże się w piątek, 8. listopada.

Mecz został rozegrany w Rumi. Toczył się głównie pomiędzy polami karnymi - oba zespoły stworzyły sobie niewiele sytuacji podbramkowych. Zespoły grały uważnie w obronie, szukając okazji do kontrataku.

W 51 minucie szybka akcja zespołu gospodarzy, wrzutka w pole karne i strzał głową Adriana Bukowskiego przyniósł bramkę dla Orkana Rumia i wynik 1:0. Po utracie bramki drużyna gości zabrała się do energicznych ataków doprowadzając w 77 minucie do remisu.

Orkan Rumia - skład zespołu

Adam Pranga, Paweł Bchentyn, Daniel Malek, Radosław Szczypior, Tomasz Twaróg, Sebastian Neumann, Szymon Lip, Patryk Kiełb (od 61 minuty Damian Gierczak), Adrian Bukowski, Mateusz Lip (od 81 minuty Łukasz Braksal), Sławomir Mitura.

Orkan Rumia - Potok Pszczółki: Remis - czytaj też w piątkowym "Gońcu Rumskim", 8. listopada.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani