Remis OKS Janowo

PEN
Remisem z A-klasową Błyskawicą Reda/Rekowo Dolne zakończył się sparing OKS Janowo.

Pierwsza połowa spotkania należała do zawodników z Janowa. Koncentracja, odpowiednie przemieszczanie na boisku sprawiło gospodarzom wiele trudności. W tej części gry więcej okazji i strzałów na bramkę miał OKS.

Przez 20 min. w drugiej połowie grę dyktowali gospodarze, a kilka strzałów z daleka wychwycił dobrze broniący bramkarz OKS Waldemar Tessmer. W 85 min. z boiska zszedł kontuzjowany Neumiller a w jego miejsce wszedł młody zawodnik SAPY Rumia zaledwie 15-letni Bartek Kreft. I to on, w 86 min. po dośrodkowaniu Siudzińskiego wpakował piłkę do bramki. Ale minutę później bramkę z 20 m wbili gospodarze. W 89 min. na przepiękny strzał z ponad 20 m. zdecydował się Kaszubowski i było 2:1 dla OKS.

Błędy w 90 min. Błażeja Ostrowskiego i Rybickiego ustaliły wynik.