Sopot. Wyjazdowy mecz Orkana Rumia. Kibice zobaczyli aż dziewięć bramek

Roman Kościelniak
W czwartej kolejce wiosny rumski Orkan zmierzył się na wyjeździe z KP Sopot. W meczu nie brakowało bramek.

To było spotkanie pełne emocji od pierwszej do ostatniej minuty. Już w trzeciej minucie Adrian Bukowski zmusił bramkarza sopocian do kapitulacji. Po chwili gospodarzom udało się wyrównać. Przed przerwą piłkarze z Sopotu strzelili jeszcze jedną bramkę.

Wcześniej Orkan przegrał u siebie z Władysławowem [ZDJĘCIA]

Po zmianie stron w zespole Orkana zmieniono bramkarza. Zamiast kontuzjowanego Łukasza Baryłę zastąpił Artur Krefft. W miarę upływu czasu do głosu zaczęli dochodzić rumianie. Do siatki kolejno trafili Krzysztof Cwalina i Kamil Lewandowski. Obaj strzelili po dwie bramki. Pod koniec meczu sopocianie zaczęli odrabiać straty. Ostatecznie Orkan wygrał 5:4. Był to udany rewanż za porażkę z rundy jesiennej. Wówczas to KP Sopot zwyciężył na boisku w Rumi 4:3.