Sportowe lato na kortach tenisowych

Trzydzieścioro zawodników uczestniczyło w Mistrzostwa Amatorów Rumi w Tenisie Ziemnym, jakie zostały przeprowadzone na kortach TKKF „Orzeł”.

Zm agania trwały przez dwa dni i odbywały się 24 oraz 25 czerwca. Przyjechali m.in. ubiegłoroczny zwycięzca Ignacy Szyca z Gdańska oraz wielokrotny mistrz Rumi Damian Dąbrowski z Wejherowa.

W ćwierćfinale Magda Stencel z Rumi po zaciętym pojedynku przegrała z Dariuszem Gajewskim z Gdańska 6/4 3/6 4/6. W półfinale Ignacy Szyca pokonał Mateusza Werstagk 6/0 6/2, a Robert Marszałek pokonał Dariusza Gajewskiego 6/2 6/3. W finale nie doszło do niespodzianki, gdyż Ignacy Szyca pokonał wiecznie drugiego Roberta Marszałka 6/1 6/4. Zwycięzcy zawodów otrzymali puchary i nagrody ufundowane przez Rumię.