Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

TPS Rumia (tym razem) przegrał. Co dalej?

TM
TPS Rumia - Chemik II Police
TPS Rumia (APS Rumia, EDF Wybrzeże) przegrał ostatnie spotkanie z Chemikiem II Police, wynikiem 1:3. - Drużyna Chemika była jak najbardziej w naszym zasięgu - przyznaje Aleksandra Theis.

W ostatnią sobotę seniorki EDF Wybrzeże APS TPS Rumia podejmowały zespół Chemika II Police. W pierwszym secie walka była wyrównana, lecz w końcówce więcej zimnej krwi zachowały policzanki. Efektem była ich wygrana 25:23. Druga odsłona spotkania przebiegała już pod dyktando gospodyń. APS TPS Rumia szybko osiągnął znaczną przewagę i nie oddał jej już do końca. Niestety dwa kolejne sety przebiegły pod znakiem skutecznej gry Chemika II Police.

- U nas zaszwankowało przyjęcie, co przekładało się na utrudnione rozegranie ataku - przyznaje Aleksandra Theis i, jak dodaje, zespołowi brakowało też konsekwencji w zagrywce. - Został nam jeszcze jeden mecz z liderem naszej grupy i na nim powinnyśmy się teraz koncentrować - mówi główna atakująca APS TPS Rumia.

Więcej w jutrzejszym "Gońcu Rumskim" (piątek, 7. lutego).