Orkan Rumia zmierzył się z KS Portowiec Gdańsk

Mat. klubu
Orkan Rumia
Orkan Rumia
Orkan Rumia: Spotkanie z KS Portowiec Gdańsk odbyło w niedzielę, na stadionie miejskim w Rumi. W ostatnim meczu rundy jesiennej trener postawił na młodzież.

W ostatnim meczu rundy jesiennej trener postawił na młodzież. W podstawowym składzie wystąpiło bowiem pięciu juniorów. - Wprowadziło to trochę zamieszania w grze zespołu - przyznaje Jarosław Formella z Orkana. - Już w trzeciej minucie nasz zespół stracił bramkę.

Utrata zmobilizowała jednak i efekt był taki, że w siódmej minucie można było zobaczyć remis. Przez większość pierwszej połowy trwał wyrównany mecz, lecz pod koniec szybkie i składne akcje przyniosły dwie bramki i do przerwy wynik spotkania był 3:1 dla Orkana. W drugiej połowie spotkania szybko zdobyta, po przerwie, bramka, "ustawiła" mecz. - Orkan zaczął kontrolować przebieg spotkania, szukając okazji do szybkich akcji, które miały przynieść kolejne bramki - mówi Jarosław Formella.

Rumianon udało się wykorzystać trzy sytuacje podbramkowe i ostatecznie spotkanie z KS Portowiec Gdańsk zakończył się wynikiem 7:1 dla drużyny Orkana.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani