Sukces policjanta z Rumi. Zdobył kolejny złoty medal w zawodach strzeleckich

Artur Baran
Artur Baran
Dzielnicowy z Rumi sierż. szt. Piotr Marciniak zajął I miejsce w klasie „Pistolet Subcompact” oraz III miejsce w klasyfikacji generalnej podczas zawodów w formule Pistolet i Rewolwer Obronny, konkurencji strzelectwa dynamicznego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. W turnieju, który odbył się w Nowym Dworze Mazowieckiem, wzięło udział 77 zawodników.

Holi Święto Kolorów już w ten weekend zawita do Rumi

Podczas turnieju 77 zawodników strzelało na 7 stage podzielonych na 20 przebiegów oddając około 220 strzałów. W rywalizacji w klasie „Pistolet Subcompact” I miejsce zajął sierż. sztab. Piotr Marciniak z Komisariatu Policji w Rumi oraz III miejsce w klasyfikacji generalnej.

- Dzielnicowy sierż. sztab. Piotr Marciniak z Komisariatu Policji w Rumi wziął kolejny raz udział w zawodach strzeleckich, które odbywały się w Nowym Dworze Mazowieckim. Podczas turnieju musiał się wykazać umiejętnościami strzeleckimi - mówi asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Zawody zostały zorganizowane w formule Pistolet i Rewolwer Obronny, konkurencji strzelectwa dynamicznego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Były to trzecie zawody z serii Grand Prix tegorocznej edycji.

Warto dodać, że jest to już drugi złoty medal zdobyty przez sierż. sztab. Piotra Marciniaka.